Založení nové s.r.o.

Nová společnost s.r.o.
+ vedení účetnictví

+ sídlo společnosti

Nejlepší ceny za vedení účetnictví
Úvodní konzultace a poradenství
Úvodní konzultace a poradenství
Vedení daňové evidence
Jmenování jednatele
Odvolání a jmenování jednatele
od 990 Kč měsíčně
Uspořádání valné hromady
Vyřízení živnostenského listu
 
Vyřízení živnosteského listu
Převod 100% podílu společnosti
Vedení podvojného účetnictví
Ověření všech potřebných listin
Ověření všech potřebných listin
od 1990 Kč měsíčně
Zajištění potřebných dokladů
Zajištění potřebných dokladů
 
Soudní a notářské poplatky
Soudní a notářské poplatky
Pro více informací volejte
 
Uspořádání valné hromady
Lenku Boucovou
Garance založení nové s.r.o. do 48 hodin
Virtuální kancelář a sídlo společnosti, přeposílání pošty, telefonní služba
tel.: 602 657 667
 
Vedení účetnictví, zpracování mezd, daňový servis, zástup na úřadech
 
Zaslat poptávku Zaslat poptávku Zalat poptávku

Pomáháme našim zákazníkům s nadměrnou byrokracií, se kterou se střetávají, a zcela chápeme jejich snahu o legitimní ochranu aktiv od různých pohrom a neoprávněných zásahů třetích osob. Každému zákazníkovi se věnujeme tak, abychom plně zohlednili jeho specifickou situaci. Navrhujeme varianty řešení, nabízíme možnost porovnání a konzultace.

Vždy se snažíme na základě poznání potřeb našeho zákazníka a analýzy jeho budoucích plánů vybrat optimální rozsah našich služeb k dosažení maximálního efektu za přijatelnou cenu.

Naše společnost je připravena i v rozumné míře poskytnout služby za velmi nízké ceny těm zákazníkům, kteří s podnikáním začínají nebo se nacházejí v mimořádně tíživé ekonomické situaci.

Díky našim zákazníkům jsme získali množství zkušeností s řešením konkrétních problémů. Tyto získané zkušenosti Vám nyní nabízíme k dispozici. Sami určitě víte, jak je těžké, díky stavu naší legislativy, cokoli zjistit, případně posoudit. Přitom je velice pravděpodobné, že problém, který Vás připravuje o čas, jsme již řešili nebo známe cesty, jak řešení zakrátko najít. Naše zkušenosti a kvalifikace garantují, že Vaše záležitosti jsou vedeny profesionálně.

Máme nejširší portfolio služeb, kvalifikované spolupracovníky a prověřený systémem zpracování. A i když se Vaše firma zrovna nenachází v první "Top 100", můžete si být jistí, že Vám naše společnost poskytne stejně kvalitní Top servis. Máte-li od nás takovou nabídku, proč by jste jinde platili víc?

Složitá situace kolem zakládání nových společností je všeobecně známá. Nepatrný problém v náležitostech listin při zakládání společnosti díky přetíženosti obchodních soudů znamená prodloužení zápisu do obchodního rejstříku o týdny nebo měsíce. V podnikání však nastávají situace, kdy o rychlost jde v první řadě a není možné čekat týdny na zápis nové společnosti do obchodního rejstříku. Řešením takové situace je koupě již založené společnosti.

Koupí společnosti od nás získáte stoprocentní záruku, že společnost nikdy nevyvíjela činnost a je bez závazků a pohledávek. Jako doplněk našich služeb při prodeji společnosti Vám můžeme za paušální poplatek poskytnout administrativní sídlo pro Vaši společnost, včetně technického a  personálního zabezpečení.

 

Co je Evropská společnost SE

Evropská společnost SE je v současnosti nejvýhodnější a nejmodernější typ společnosti a je velmi vhodnou právní formou kapitálové společnosti pro podnikání v České republice. Běžný provoz evropské společnosti SE je přitom stejně jednoduchý jako u společnosti s.r.o. nebo a.s. a řídí se stejnými pravidly a předpisy pro podnikání.

Výhody evropské společnosti

Evropská společnost je jednodušší než běžná akciová společnost. Do statutárních orgánů evropské společnosti stačí pouze dva lidé. Jeden do představenstva a jeden do dozorčí rady, a to i tehdy pokud má evropská společnost i více akcionářů. (Odpadá tak poměrně časté shánění “zbytečných” lidí do řídících orgánů u klasické a.s., kde je jich zapotřebí 6).

Výhodou evropské společnosti je bezproblémové přenesení sídla společnosti do libovolného státu EU. Změna sídla zároveň znamená opuštění legislativy ČR. Z české evropské společnosti SE se tak stane třeba německá evropská společnost SE. Přesun sídla evropské společnosti z ČR do jiného státu EU - více ZDE.

Ochrana majetku

Evropská společnost také rovněž nabízí nové formy ochrany majetku. Pořízení a zaregistrování „mateřské“ evropské společnosti v jiném státě EU poskytne zároveň dceřiným společnostem této společnosti SE podnikajícím v ČR významnou právní ochranu danou smlouvami o ochraně investic, jimiž je Česká republika vázána. Pro ryze českou kapitálovou společnost a.s. nebo s.r.o. není tato možnost v žádném případě dostupná.

Nová evropská společnost ready-made - proč koupit

Založení nové evropské společnosti je zdlouhavý a komplikovaný proces a obsahuje řadu omezení. Evropskou společnost například nemůže založit fyzická osoba - může ji získat pouze koupí. Máme v nabídce  nové evropské společnosti SE, která jsou připravené k okamžitému zahájení činnosti. Převod je možný do 24 hod. Cena námi nabízených evropských společností začíná na 59.000,- Kč. Ceník evropských společností ZDE.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte Lenku Boucovou, tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

-----------------------------------------------------------------------------

Nové společnosti SE (evropská společnost) na prodej SEZNAM ZDE

Virtuální kancelář a virtuální sídlo ZDE

A and B společnost pro poradenství a.s.

 

Křížkova 23
301 00  Plzeň
Telefon: +420 602 657 667
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Obvyklá pracovní doba: Po-Pá : 9.00 - 17.00     

 

Vedení společnosti

lenka
 
Lenka Boucová
Člen představenstva
Firemní poradce senior
Mobil: +420 602 657 667
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Sekretariát

rec2
 
Petr Novotný
Klára Horová
Mobil: +420 602 657 668
Fax: +420 377 320 282
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vítejte u nás

rece kafin
vsu mzu
mee mee2

Společnost A and B společnost pro poradenství a.s. je zapsána v obchodním rejstříku vedeného krajským soudem v Plzni, oddíl B, vložka 1499, IČ 290 69 114.

Zavoláme Vám!

Chcete se nás na něco zeptat?

phone

Napište nám Váš telefon
Zavoláme Vám zpět

 

 

raif