Pomáháme našim zákazníkům s nadměrnou byrokracií, se kterou se střetávají, a zcela chápeme jejich snahu o legitimní ochranu aktiv od různých pohrom a neoprávněných zásahů třetích osob. Každému zákazníkovi se věnujeme tak, abychom plně zohlednili jeho specifickou situaci. Navrhujeme varianty řešení, nabízíme možnost porovnání a konzultace.

Vždy se snažíme na základě poznání potřeb našeho zákazníka a analýzy jeho budoucích plánů vybrat optimální rozsah našich služeb k dosažení maximálního efektu za přijatelnou cenu.

Naše společnost je připravena i v rozumné míře poskytnout služby za velmi nízké ceny těm zákazníkům, kteří s podnikáním začínají nebo se nacházejí v mimořádně tíživé ekonomické situaci.

Díky našim zákazníkům jsme získali množství zkušeností s řešením konkrétních problémů. Tyto získané zkušenosti Vám nyní nabízíme k dispozici. Sami určitě víte, jak je těžké, díky stavu naší legislativy, cokoli zjistit, případně posoudit. Přitom je velice pravděpodobné, že problém, který Vás připravuje o čas, jsme již řešili nebo známe cesty, jak řešení zakrátko najít. Naše zkušenosti a kvalifikace garantují, že Vaše záležitosti jsou vedeny profesionálně.

Máme nejširší portfolio služeb, kvalifikované spolupracovníky a prověřený systémem zpracování. A i když se Vaše firma zrovna nenachází v první "Top 100", můžete si být jistí, že Vám naše společnost poskytne stejně kvalitní Top servis. Máte-li od nás takovou nabídku, proč by jste jinde platili víc?

Složitá situace kolem zakládání nových společností je všeobecně známá. Nepatrný problém v náležitostech listin při zakládání společnosti díky přetíženosti obchodních soudů znamená prodloužení zápisu do obchodního rejstříku o týdny nebo měsíce. V podnikání však nastávají situace, kdy o rychlost jde v první řadě a není možné čekat týdny na zápis nové společnosti do obchodního rejstříku. Řešením takové situace je koupě již založené společnosti.

Koupí společnosti od nás získáte stoprocentní záruku, že společnost nikdy nevyvíjela činnost a je bez závazků a pohledávek. Jako doplněk našich služeb při prodeji společnosti Vám můžeme za paušální poplatek poskytnout administrativní sídlo pro Vaši společnost, včetně technického a  personálního zabezpečení.

 

Zavoláme Vám!

Chcete se nás na něco zeptat?

phone

Napište nám Váš telefon
Zavoláme Vám zpět

 

 

raif