Zakládání společností s.r.o., a.s., SE | Založení společnosti

Zakládání společností s.r.o., a.s,. SE, patří k základním činnostem naší společnosti. Pomáhali jsme založit stovky společností. Proces zápisu společnosti  do obchodního rejstříku  je poměrně komplikovaný a jen neustálý kontakt s problematikou zaručuje rychlost a úspěšnost zápisu společnosti  do obchodního rejstříku.

Zdánlivě nepatrný problém v  náležitostech listin při zakládání společnosti může znamenat prodloužení zápisu o týdny nebo měsíce. S naší pomocí Vám garantujeme založení Vaší nové společnosti s ručením omezením do 48 hodin. Můžete tak odstartovat své podnikání bez zbytečných komplikací a administrativní zátěže.

Vzledem k našim dlouholetým zkušenostem se zakládáním  nebo prodejem ready-made nových společností s.r.o., a.s., SE jsme samozřejmě schopni Vám doporučit pro Vaše záměry mnohá řešení.

Pokud dáváte přednost založení společnosti před koupí ready-made již založené společnosti, založíme Vám společnost přesně podle Vašich požadavků a zaručíme se Vám za úspěšné založení nové společnosti a jejím zápis do obchodního rejstříku v dohodnutém termínu.

Součástí této záruky je i náš závazek vrácení peněz za naše služby, pokud dojde k zamítnutí zápisu společnosti do obchodního rejstříku vinou námi špatně zpracované dokumentace. Jak se zakládá společnost - více ZDE.

Založíme pro Vás - zakládání společností

Co je to - společnost s ručením omezeným s.r.o. - více ZDE

Co je to - akciová společnost a.s. - více ZDE

Co je to - evropská společnost SE - více ZDE

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

-----------------------------------------------------------------------------

Nové společnosti s.r.o., a.s., a SE (evropské společnosti) na prodej SEZNAM ZDE

Virtuální sídlo - virtuální kancelář

Při zakládání společností Vám můžeme  poskytnout administrativní sídlo pro Vaši společnost včetně technického a personálního zabezpečení. Více informaci - virtuální sidlo a virtuální kancelář - více ZDE

Zavoláme Vám!

Chcete se nás na něco zeptat?

phone

Napište nám Váš telefon
Zavoláme Vám zpět

 

 

raif