Proč s námi

Základem naší spolupráce se zákazníky je, že veškeré naše služby musejí být pro zákazníka především přínosem. Musejí mu starosti ubrat a ne, jak to občas bývá, přidělat. Námi vedené účetnictví rozhodně neprojde jenom suchým zpracováním bez dalších souvislostí.

Dokážeme včas usměrnit hospodaření firmy s ohledem na optimalizaci daňových povinností. Při zpracování vašeho účetnictví naší společností rovněž nebude docházet k výpadkům způsobených nemocí, dovolenou, neznalostí, neodborností nebo fluktuací zaměstnanců. Využijte i daňového poradenství - více ZDE.

Záruky

Vzhledem k tomu, že odpovědnost za účetnictví vždy ze zákona nese podnikatel, je zřejmě nejdůležitějším hlediskem při rozhodování o tom, jakým způsobem zpracování účetnictví zabezpečit to, kdo případné chyby v účetnictví zaplatí.

Náhrada škod

Pokud škodu způsobí vlastní zaměstnanec, lze částečnou náhradu získat dle zákona o mzdě. Pokud škodu způsobí účetní firma, je na tuto událost většinou pojištěna odpovědnostní pojistkou a vzniklou škodu bez problémů nahradí v plné výši. Spolupráce s externí firmou při vedení účetnictví je tedy jediný možný způsob, jak převést finanční zodpovědnost za chyby v účetnictví z podnikatele na jiný subjekt - účetní firmu - účetnictví Plzeň.

Naše společnost je pojištěna z odpovědnosti za škodu, kterou bychom mohli případně způsobit. Základní ručení je do výše škodní události 5 000 000,- Kč.

Způsoby vedení účetnictví | daňová evidence

Při spolupráci s naší společností se můžete rozhodnout, zda budete pouze doklady shromaždovat a jednou za měsíc nám je přivezete, nebo naše účetní (dle potřeby a náročnosti účetnictví) bude dojíždět do Vaší firmy a účetnictví zpracovávat u Vás. Vaše doklady tak budete mít neustále k dispozici a případné problémy lze vyřešit na místě a včas.

Hodně využívanou možností je i účetní poradenství v kombinaci s daňovým dohledem. Tato služba je určena pro zákazníky, kteří z důvodu náročnosti a rozsahu účetnictví nemohou využívat zpracování účetnictví dodavatelským způsobem. Vedeme metodicky Vaši účetní a v rámci smlouvy na pravidelný dohled přebíráme odpovědnost za Vaše účetnictví.

Můžeme Vám i nabídnout, že námi prověřená účetní, zaměstnanec naší společnosti, pracuje ve Vaší firmě pouze pro Vás, stejně jako Váš zaměstnanec. Odpovědnost za účetnictví tak opět přesouváte na naši společnost.

Vedení podvojného a jednoduchého účetnictví zahrnuje vedení účetnictví v intervalu dle požadavků zákazníka, zpětné zpracování účetnictví, rekonstrukce účetnictví.

Zpracování mezd výpočet veškerých odvodů se mzdami souvisejících, vystavení a doručení hlášení o mzdových odvodech a roční mzdovou uzávěrku, vyúčtování daně ze závislé činnosti.

Zastupování před finančním úřadem - více ZDE.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

-----------------------------------------------------------------------------

Nové společnosti s.r.o., a.s., a SE na prodej SEZNAM ZDE

virtuální sídlo - Více informací ZDE

Zavoláme Vám!

Chcete se nás na něco zeptat?

phone

Napište nám Váš telefon
Zavoláme Vám zpět

 

 

raif